METAL

Forum za sve ljubitelje metal muzike

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite | 

Adultery

Ići dole 
AutorPoruka
Vyachislav

Broj poruka : 35
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Adultery   Čet Jan 17, 2008 8:24 pm

Чешки БМ терористи Adultery постоје већ дуги низ година, издали су гомилу сјајних остварења, у питању је сирови блек метал са фолк утицајима у зависности од албума, на првом су рецимо имали и женске вокале, музика инспирисана Словенском митологијом, и епском фантастиком. Посетили су Београд у оквиру United Slavic Swords фестивала пре пар година, а за ову годину су најавили још један наступ, Слава!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.enationalist.com
NeChrist

Godina : 30
Datum upisa : 16.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Adultery   Čet Jan 17, 2008 11:16 pm

Da stvarno dobar bend, josh se secam koncerta iz BG-a. Kansije sam skinuo nesto sa neta i isto je ok Smile Imaju i dobar scenski nastup sve sa onim idolima svetovida i odorama Smile E ja sam cuo da su raspali bash neposredno posle United Slavic-a...!?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Vyachislav

Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Adultery   Pet Jan 18, 2008 12:03 am

Нису се распали, радио сам интервју са њима пре пар месеци, снимиће још један албум и турнеју (укључујући Београд) и то је то, распашће се, док ће неки чланови направити пројекат који ће наставити Адултери на неки начин, нисам сигуран да ли ће се звати Лада, не могу да се сетим.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.enationalist.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Adultery   

Nazad na vrh Ići dole

Adultery
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
METAL :: Metal :: Black Metal-
Skoči na: